Введені Єврокомісією RDE і WLTP тести зміцнять перевага використання автогазу - AEGPL

06.09.2017

Європейська комісія оголосила, що з 1-го вересня 2017 року, нові моделі автомобілів повинні пройти нові і більш надійні тести на викиди в реальному русі ( "Real Driving Emissions" - RDE), а також покращений лабораторний тест ( "World Harmonised Light Vehicle Test Procedure "- WLTP), перш ніж вони зможуть виїхати на європейські дороги.

 

Віце-президент Союзу з питань зайнятості, зростання, інвестицій і конкурентоспроможності Юрки Катайнен сказав:

 

«Нові випробування на викиди є важливою віхою в нашій поточній роботі по чистішим і більш стійким автомобілів в найближчі роки».

 

Європейська асоціація LPG вітає цю заяву і впевнена, що реалізація цих нових процедур ще раз підтвердить екологічні переваги автомобілів на Автогаз. Ці переваги були доведені, коли індустрія зрідженого нафтового газу активно і за підтримки незалежних експертів, перевірила екологічні характеристики автомобілів на Автогаз в реальних поїздках.

 

Сесіль Нуарігат (Cécile Nourigat), менеджер по Автогаз в AEGPL, заявила:

 

«З результатів тесту RDE ясно, що Autogas значно скорочує кількість NOx і викиди інших забруднюючих речовин в порівнянні з еквівалентними дизельними і бензиновими автомобілями відповідно. Вибір автомобілів з автогазом означає скорочення забруднення і захист здоров'я людей».

За матеріалами:nefterynok

Всі новини