WOG та «Альянс Енерго Трейд» почали продаж «трубопровідного» дизпалива

15.06.2016

Трейдери WOG і «Альянс Енерго Трейд» виставили на продаж дизельне паливо стандарту Євро-5 російського виробництва з базисом поставки термінал Новоград-Волинський, який входить в систему нафтопродуктопроводу «Самара-Західний напрямок». Про це OilNews повідомили в «Консалтинговій групі« А-95 »за підсумками оперативного цінового моніторингу.

 

Згідно з даними агентства, пропозиція від «Альянс Енерго Трейд» надійшло ще в п'ятницю. У вівторок, 14 червня, вже два трейдера вийшло на ринок з ціною 18 400 грн / т.

 

У ДП «ПрикарпатЗахідтранс» OilNews підтвердили наявність ресурсу у даних трейдерів, а також початок щоденного митного оформлення нафтопродуктів.

 

«Ми вже вийшли на робочий режим, щодня в роботі на митниці кілька тисяч тонн дизельного палива», - розповів директор підприємства Сергій Пшеничний, додавши, що серед перших одержувачів палива є також компанії групи ОККО.

 

За словами Пшеничного, щільність перших партій ДТ 0,830-0,834 г / см, вміст сірки - 7 ppm.

 

Нагадаємо, в грудні 2015 року Антимонопольний комітет України дозволив швейцарській International Trading Partners AG купити акції компанії АТ «Південно-Західне акціонерне товариство трубопровідного транспорту нафтопродуктів». У березні 2016 року російська «Транснефть» заявила про закриття операції з продажу українського нафтопродуктопроводу International Trading Partners AG.

 

«ПрикарпатЗахідтранс» експлуатує ділянку нафтопродуктопроводу «Самара-Західний напрямок» протяжністю близько 1100 км, який призначений для прокачування дизельного палива з Росії та Білорусі як для внутрішніх потреб України, так і для транзиту в Європу, зокрема в Угорщину. Проектна потужність магістралі - 3,5 млн. тон на рік.

За матеріалами:oilnews

Всі новини