Яблунівська ГПЗ перейде на ПБА

08.08.2017

Яблунівська ГПЗ (ПАТ «Укргазвидобування») з 1 вересня перейде на випуск «Пропан-бутану автомобільного» (ПБА). Про це OilNews розповів комерційний директор держкомпанії Сергій Федоренко.

 

«Був проведений ряд змін в технологічній схемі виробництва заводу для повного переходу на виробництво ПБА», - розповів топ-менеджер.

 

Весь ресурс який випускається з вересня буде відповідати ДСТУ 27578-87 «Гази вуглеводневі зріджені для автомобільного транспорту».

 

Відзначимо, що з квітня 2015 року «Укргазвидобування» перевела на виробництво ПБА Селещинський ГПЗ (ТЦСК «Базилівщина»).

 

«Укргазвидобування» - публічне АТ, акції якого належать НАК «Нафтогаз України». Основними напрямками діяльності компанії є видобуток природного газу, газоконденсату і нафти. Компанія є найбільшим видобувачем природного газу в Україні, забезпечуючи понад 70% усього видобутку країни. До складу компанії входять Шебелинський газопереробний завод і мережі з 18 АЗС (АГЗС) в Харківській області.

 

Яблунівське ОПГ - підприємство по переробці природного газу. Випускає ЗВГ і сухий відбензинений газ. В середньому в 2017 році УГД реалізовувало 5,2 тис. тон ЗВГ в місяць виробництва Яблуновського ГПЗ.

За матеріалами:oilnews

Всі новини