Японія в 2017 році імпортує з США рекордний обсяг LPG

22.12.2017

Імпорт зрідженого вуглеводневого газу (ЗВГ) в Японію з США збільшиться вдвічі в 2017 році, досягнувши рекордного рівня, повідомляє агентство Reuters.

 

"У зв'язку з тим, що США не беруть участі в будь-яких (угодах по - ред.) cкорочення, експорт ЗВГ в Японію до кінця 2017 року може досягти майже 6 мільйонів тон", - свідчать відвантажувальні дані Thomson Reuters Eikon. Таким чином, обсяг експорту практично подвоїться за рік, зазначає агентство Рейтер.

 

Як і у випадку з сирою нафтою, американський експорт витісняє ЗВГ, що надходить з Близького Сходу, де регіональний провідний виробник нафти і ЗВГ - Саудівська Аравія - втрачає частку на ринку. Це відбувається в тому числі із-за зусиль, що вживаються ОПЕК, по скороченню видобутку нафти, щоб підтримати ціни.

 

ОПЕК і ряд країн які не входять в організацію (ОПЕК +) домовилися рік тому про скорочення своєї здобичі нафти сумарно на 1,8 млн бар. / добу, рівня жовтня 2016 року, з яких 300 тисяч припадають на Росію. Угода була укладена на перше півріччя 2017 року, а потім продовжено до кінця березня 2018 року. У листопаді країни ОПЕК + знову прийняли рішення продовжити угоду - до кінця 2018 року.

За матеріалами:nefterynok

Всі новини