За 9 місяців «Укрнафтобуріння» збільшило видобуток природного газу на 59%

26.10.2017

У січні - вересні 2017 року ПрАТ "ДК" Укрнафтобуріння»(УНБ) збільшило видобуток природного газу на 59%.

 

Про це Нафторинку повідомили в компанії.

 

Так за звітний період видобуток газу компанією склала 275 млн м3, що на 59% перевищує показники аналогічного періоду 2016 року. Крім того, в порівнянні з першим кварталом 2016 року, на 60% до 30 тис. тон «Укрнафтобуріння» збільшило видобуток газового конденсату і нафти.

 

«За підсумками дев'яти місяців ми бачимо реальні результати реалізації програми капітальних інвестицій. Буріння нових і ремонт існуючих свердловин вже дозволяють компанії збільшувати видобуток більш ніж на 50%. Ми очікуємо побачити навіть більш істотне зростання за підсумками 2017 року. Результати компанії також відчутні для бюджету України, в частност іза 9 місяців «Укрнафтобуріння» поповнило бюджет України на 1 млрд грн у вигляді зборів і податків», - зазначив Голова правління ПрАТ« ДК «Укрнафтобуріння» Михайло Бакуненко

 

Нагадаємо, обсяг видобутку газу УНБ в 2016 році склав 259 млн м3, нафти і конденсату - 29 тис. тон.

 

Довідка Нафторинку:

 

 ПрАТ «ДК« Укрнафтобуріння »- одна з найбільших приватних газодобувних компаній в Україні. З 2010 року розробляє Сахалінське нафтогазоконденсатне родовище (Краснокутський район, Харківська область).

 

Основні напрямки діяльності компанії - видобуток природного газу, газового конденсату та нафти. Компанія експлуатує 22 газоконденсатні і нафтогазові свердловини. В рамках договорів про спільну діяльність додатково експлуатує 10 газоконденсатних свердловин.

За матеріалами: nefterynok

 

Всі новини